طراحی سایت خبری پارس بیت کوین

طراحی سایت خبری پارس بیت کوین

طراحی سایت خبری تحلیلی پارس بیت کوین

وبسایت پارس بیت کوین با هدف گسترش فرهنگ درست استفاده از بیت کوین و انتشار اخبار روز تحلیلی و به روز در این زمینه به وجود آمد. ساختار اصلی پارس بیت کوین تحلیلی خبری است و به همین منظور قالب و محتوای اصلی این سایت به صورت خبری شکل گرفت.

طراحی قالب و ساختار اصلی سایت

دسته بندی ها در صفحه اصلی این وبسایت به صورت تخت و فلت که شیوه ی نوین طراحی متریال است صورت گرفته.بدین شکل نوعی انسجام و هماهنگی در سراسر اشکال و طرح های سایت به وجود آمده و از سردرگمی کاربر و خستگی ذهنی تا حد زیادی جلوگیری به عمل می آید.همچنین ساختار Seo در این سایت کاملا منطبق با درک موتور های جستوجو گر گوگل٬یاهو و…طراحی و تنظیم شده است تا به بهترین شکل ممکن صفحات و مقالات در صفحه اول گوگل و با توجه به کلید واژه جستوجو شده توسط کابر قرار بگیرد.

طراحی انجمن تخصصی

با توجه به نیاز سایت پارس بیت کوین به یک انجمن فعال٬انجمن این وبسایت نیز به آدرس forum.parsbtc.com بر پایه ی موتور قدرتمند ویبولتین و با همکاری سایت vbiran به انجام رسید و هم اکنون دارای روزانه بیش از هزار بازدید تخصصی میباشد.

طراحی فروشگاه آنلاین پارس بیت کوین

فروشگاه آنلاین پارس بیت کوین به منظور ارایه سرویس انلاین بیت کوین در ایران راه اندازی شد.در حال حاضر تیم تخصصی پارس وبر و پارس بیت کوین مشغول بررسی در زمینه ارایه درگاه بیت کوین و هماری با شرکت های بزرگ سرمایه گذاری در زمینه بیت کوین هستند تا قسمت فروشگاه پارس بیت کوین گسترش پیدا کند.بدین ترتیب فروشگاه آنلاین پارس بیت کوین اولین فروشگاه ارایه دهنده و فروش کالا به وسیله بیت کوین خواهد بود.

پارس بیت کوین در صفحه اول گوگل

برخی کلید واژه های صفحه اول گوگل برای وبسایت پارس بیت کوین : بیت کوین٬لایت کوین٬اخبار بیت کوین٬قیمت بیت کوین٫فروش بیت کوین٬خرید بیت کوین٬استخراج بیت کوین٬ماینینگ بیت کوین و بسیاری کلید واژه های مرتبط و تخصصی

طراحی سایت پارس بیت کوین زمانی یکماهه برد و پس از آن به مرور و توسط اعضای داخلی این وبسایت تکمیل شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *