طراحی سایت شرکت مهندسی تکسا

طراحی سایت شرکت مهندسی تکسا

مسایل اولیه Seo و طراحی قالب اولیه

در مهر ماه همزمان با طراحی اولیه قالب بر روی ساختار های اولیه Seo سایت به انجام رسید.تولید محتوای مفید و قابل درک برای موتورهای جستوجو نیز به همین موازات برای این وبسایت به اعمال شد و به صورت همزمان مسایل ساختاری و امنیتی نیز مد نظر قرار داده شد.

طراحی بنر ها و تمپلیت های گرافیکی

روح و جلا دادن به یک وبسایت نکته ی مهمی است که در بسیاری از سایتها رعایت نمیشود.استفاده از رنگ ها و طرح های گرافیکی زنده همواره در دستور کار پارس وبر قرار دارد و این امر به نحو احسن و در چارچوبی مشخص در taksaco.org نیز اعمال شده است.چرا که فضایی بی روح موجب خستگی مضاعف کاربر شده و بازخوردی منفی را بر جای خواهد گذاشت.

همینک وبسایت دفتر مرکزی شرکت مهندسی تکسا در زمینه کسب و کار خود در صفحه اول گوگل قرار گرفته است و روزانه بالغ بر هزار تا سه هزار نفر برای خرید محصولات دستگاه ضبط مکالمات تلفن وارد صفحه گوگل میشوند و پارس وبر با تکیه بر دانش و تجربیات خود٬با انجام وب برندینگ و فاکتور های مختلف وب مارکتینگ بستری مناسب را برای کسب و کار تکسا به وجود آورده است.

طراحی فروشگاه آنلاین

همچنین فروشگاه آنلاین محصولات مختلف این شرکت نیز پس از انجام مراحل پایه راه اندازی شد و قابلیت های مختلفی از جمله پرداخت آنلاین٬امکان پیگیری مشتری٬پرداخت پیش فاکتور و سیستم ایمیل مارکتینگ برای سایت طراحی و راه اندازی شد.

صفحه اول گوگل…هدف گیری و رسیدن به مقصد

در حال حاضر وبسایت http://taksaco.org در بسیاری از کلید واژه های تخصصی در صفحه اول گوگل قرار دارد و پذیرای کاربران بسیاری در زمینه کاری مربوطه میباشد.

کلید واژه های صفحه اول گوگل برای این سایت عبارتند از : دستگاه ضبط مکالمات٬ضبط مکالمات تلفن٬فروش ضبط مکالمات٬قیمت دستگاه ضبط مکالمات٬فروش تلفن گویا٬سیستم تلفن گویا٬دستگاه تلفن گویا٬ضبط مکالمات و بسیاری از کلید واژه های تخصصی مرتبط…

شما نیز میتوانید در زمینه کسب و کار خود از مشاوره رایگان پارس وبر بهره مند شوید و طراحی سایت خود را به ما بسپارید و با تعاملی مشترک٬تحولی مثبت را در حیطه کاری شما به انجام برسانیم.

با ما در تماس باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *